Trendu wersja mobilnaTrendu >> Trendy

Ahma - miejska farma piękności

Data: 06.09.2007 r.

Starożytna sztuka leczenia kryształami wykorzystuje zdolność kamieni półszlachetnych do delikatnej transformacji energii

 

Starożytne kamienie są lekarstwem z głębin Ziemi. Jest to dar, którego nie można powielić. Sprawiają, że jesteśmy fizycznie naenergetyzowani i w duchowej harmonii. Terapia kamieniami, wedle źródeł, była stosowana w starożytnych Chinach,
i to tam została połączona z teorią meridian. Włączenie oczyszczania i równoważenia Czakramów do terapii kamieniami spowodowało powstanie głębszej i bardziej bezpośredniej terapii. Według tradycji istnieje 7 Czakramów, centrów energetycznych ciała. Osiągnięcie równowagi Czakramów nie tylko działa dobroczynnie na samopoczucie, ale jest także jedyną drogą do zjednoczenia duszy z uniwersalną świadomością.

Starożytna sztuka leczenia kryształami wykorzystuje zdolność kamieni półszlachetnych do delikatnej transformacji energii. Umieszczone w odpowiednim miejscu usuwają stres, odprężają zblokowane mięśnie, neutralizują negatywne energie, usuwają energię z miejsc, w których jest ona w nadmiarze i dostarczają ją do miejsc jej potrzebujących, dzięki czemu przynoszą uczucie odprężenia i dobrego samopoczucia.

Ten wyjątkowy masaż dostępny jest w ofercie Ahmy - Miejskiej Farmy Piękności (www.ahma.pl). Sprawdzone przez redakcję Trendu.pl!
Polecamy!