Trendu wersja mobilnaTrendu >> Design

Armani projektuje telefon Samsung.

Data: 26.09.2007 r.

Armani projektuje dla Samsunga

 

Giorgio Armani, jeden z czołowych światowych projektantów mody oraz Samsung Electronics, wiodący producent telefonów komórkowych i systemów telekomunikacyjnych, przedstawili dziś nowy luksusowy telefon komórkowy Giorgio Armani-Samsung. Uroczystej prezentacji dokonał osobiście sam Giorgio Armani podczas konferencji prasowej w Mediolanie, na chwilę przed najnowszym pokazem kolekcji damskiej wiosna 2008.


Zaprojektowany przez Giorgio Armaniego i wykonany przez Samsung Electronics telefon komórkowy Giorgio Armani-Samsung spełnia wymagania klientów oczekujących technologicznie zaawansowanego i stylowo zaprojektowanego aparatu, który będzie dla nich nie tylko sposobem komunikacji, ale również dopełnienim stylu życia.W ramach długofalowej współpracy, zapoczątkowanej przez luksusowy telefon komórkowy Giorgio Armani-Samsung, stworzona zostanie nowa linia urządzeń elektronicznych sygnowanych markami Giorgio Armani, Emporio Armani i Armani/Casa, które wyróżniać będzie legendarna estetyka Giorgio Armatniego, połączona z supernowoczesną technologią Samsung. Nastęnym po telefonie produktem z logo włoskiego projektanta będzie telewizor LCD.

Giorgio Armani, Prezes i Dyrektor Generalny Giorgio Armani S.p.A., powiedział podczas konferencji - Dziś moda rządzi całym naszym życiem – dyktuje nam nie tylko, jak mamy się ubierać, ale także jak ma być zaprojektowany nasz dom, hotel, w którym się zatrzymujemy, samochód, którym jeździmy i technologia, którą kupujemy. Okazuje się, że posiadany telefon komórkowy czy telewizor w salonie równie mocno wyrażają to, kim jesteśmy, co buty, torebka czy meble w naszym mieszkaniu. Firma Samsung, opracowując swoje produkty, zdołała przewidzieć rosnąca rolę elektroniki w naszym życiu, a jednocześnie uwzględnić istotę wyrażenia własnej osobowości.

Telefon komórkowy to obecnie coś więcej niż tylko produkt powszechnego użytku – dodał Geesung Choi, Prezes Samsung Electronics. To element życia i kultury. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z Giorgio Armanim, będziemy mogli przybliżyć naszych odbiorcom doskonały mariaż wyrafinowanej mody i najnowocześniejszej technologii.

Nowy telefon dostępny będzie w sprzedaży w butikach firmowych Giorgio Armani i w wybranych punktach sprzedaży telefonów komórkowych w większości krajów europejskich od listopada 2007.