Trendu wersja mobilnaTrendu >> Moda

Moda i Trendy. Bajkowa Prada!

Data: 01.11.2007 r.

Kultowe marki i świat mody. Marzysz czasem o tym aby stać się jedną z postaci z twoich ulubionych baśni ? Wyobrażałaś siebie jako śpiącą królewnę ? Prada dołącza do naszych marzeń.

 

Marzysz czasem o tym aby stać się jedną z postaci z twoich ulubionych baśni ? Wyobrażałaś siebie jako śpiącą królewnę ? Prada dołącza do naszych marzeń. I efekt jest conajmniej intrygujący.

Ten sezon u Prady to makijaże zaczerpnięte prosto z krainy bajek. Muccia Prada wie co robi. Cała jej kolekcja na 2008 rok to swoisty kolaż stylistyki Art Nouveau, stylu funky i nawiązania do krainy baśni i dziecięcych fantazji.
Pat McGrath – makijażystka Prady i fryzjer Guido Palau przenoszą nas w chwilami mroczny świat bajek. Modelki prezentujące kolekcję charakteryzowały się słynnymi już smokey eyes i cielistymi podkreślonymi subtelnie błyszczykiem ustami.
I ty możesz wyglądać niczym modelka z pokazu Prady. Wystarczy krótka grafitowo- szara sukienka, makijaż nawiązujący do tego stylu lansowanego przez kultową markę i tyle... Jeżeli coś nie wypadnie dobrze masz łatwe wytłumaczenie. W końcu świętujemy Halloween...