Trendu wersja mobilnaTrendu >> Gwiazdy

Bella Hadid na okładce Elle

Data: 10.05.2016 r.

Kolejna okładka młodej gwiazdy modelingu w czerwcowym wydaniu magazynu Elle

Bella Hadid miała pracowity rok, pozowała aż do dziewięciu magazynów, a w maju pojawi się na trzech okładkach. Obowiązkowo należy więc dodać, że ma zajęty już czerwiec. Młoda gwiazda modelingu kontynuuje dobrą passę. Będziemy mogli ją oglądać w czerwcowym wydaniu numeru Elle. Supermodelkę do sesji wystylizowała Samira Nasr, zaś zdjęcia to efekt pracy Terry Tsiolis. Nie zapomniano oczywiście o promocyjnym hashtagu, który trafnie nazwano #ELLExBella.

W sesji młodsza siostra Gigi Hadid eksponuje swoje zgrabne ciało, pozując bez spodni lub bez koszuli, jedynie w body Azzedine Alaïa lub stroju kąpielowym OYE Swimwear i Jo De Mer. Nie zabrakło też setu z kolekcji Givenchy, złożonego z blezeru i spodni.

W wywiadzie udzielonym do Elle, modelka opowiada o tym, co należy robić, żeby zdjęcia wypadły dobrze. „Moja mam zawsze uczyła mnie, że kiedy pracuję, muszę czuć się szczęśliwa, bo to odbija się na mojej twarzy”, powiedziała Bella. „Kiedyś myślałam o moich koniach, ale teraz co innego zaprząta mi głowę”. Być może obiektem szczęśliwych myśli gwiazdy modelingu jest jej chłopak Abel vel The Weeknd…