Trendu wersja mobilnaTrendu >> Gadżety

Biznesowa Nokia E51

Data: 19.09.2007 r.

Nokia ogłosiła nowy model swojej biznesowej linii. E51 jest kolejną bardzo stylową, a zarazem rozbudowaną komórką przeznaczoną do celów biznesowych.

 

Nokia ogłosiła nowy model swojej biznesowej linii. E51 jest kolejną bardzo stylową, a zarazem rozbudowaną komórką przeznaczoną do celów biznesowych. Telefon wyposażono w klawisze ułatwiające dostęp do najważniejszych biurowych funkcji. W porównaniu do swojego poprzednika, komórka została lekko zaokrąglona i wyszczuplona.

Nokia E51 jest typowym urządzeniem biznesowym. Zagorzały fan muzyki czy maniak komórkowych fotek, z pewnością nie doceni jej wartości. Telefon spełni za to najśmielsze oczekiwania osoby, która musi na co dzień łączyć pracę z życiem prywatnym.

Telefon, podobnie jak inne modele E, wyposażono w klawisze szybkiego dostępu do funkcji biznesowych jak email, kontakty lub kalendarz. Funkcja email została zresztą bardzo dobrze rozwinięta w tym modelu. Wprowadzono specjalne rozwiązania jak Nokia Intellisync Wireless Email oraz Mail for Exchange w celu komunikacji z serwerem Microsoft. Nie zapomniano również o obsłudze HSDPA i funkcji WiFi, które stają się już standardem jeśli chodzi o biznesowe urządzenia.

Jak już wspomniałam komórka nadaje się także do celów prywatnych. Znajdziemy w niej odtwarzacz mp3 i wideo, radio FM i 2-megapikselowy aparat.

Telefon będzie dostępny pod koniec tego roku w sugerowanej cenie 350 euro.