Trendu wersja mobilnaTrendu >> Design

Świat szampana. Clicquot on the Go Collection

Data: 17.11.2007 r.

Szampany, Premium, Styl życia. Clicquot on the Go Collection

Najbardziej innowacyjny wśród domów szampańskich - Veuve Clicquot Ponsardin ponownie zaskakuje twórczą niepokornością, prezentując Clicquot on the Go Collection - Ice Jacket i Clicquot Traveller. To elegancki zestaw mobilnego luksusu, który pozwala zabrać Veuve Clicquot w dowolne miejsce zachowując jego wszelkie walory.

 

Żółty jak charakterystyczna Żółta Etykieta, piankowy kombinezon Ice Jacket łączy w sobie elegancję z zaawansowaną technologią. Idealnie dopasowany, zmysłowo wydobywa kształt butelki. Ta oryginalna kreacja z neoprenu pozwala utrzymać ulubiony szampan w odpowiedniej temperaturze, jednocześnie nie ograniczając naszej swobody. Veuve Clicquot pozostaje schłodzony przez ponad dwie godziny gdziekolwiek jesteś: na plaży, na spacerze przy blasku księżyca czy też na romantycznym pikniku lub szampańskiej imprezie. Po rozebraniu butelki, Clicquot Ice Jacket może zostać wykorzystany jako kubełek na lód.

 

 


Natomiast Clicquot Traveller stanowi ucieleśnienie twórczej innowacyjności, pozwalając na zabranie Brut Yellow Label nawet w najdalszy zakątek świata. Wytworna, wykonana z neoprenu i skóry torba o smukłych kształtach, zawiera butelkę szampana oraz dwa zaprojektowane specjalnie dla Veuve Clicquot kieliszki.
Doskonale utrzymuje temperaturę, dając szansę na spontaniczne celebrowanie wybranej okazji w dowolnym czasie - przechowywany w nim schłodzony szampan zachowuje swój pełen aromat, bukiet i klarowność.

 

 


To wyrafinowane akcesorium jest uosobieniem najwyższej jakości w każdym szczególe. Możesz zabrać Clicquot Traveller na wakacje, wyprawę pełną przygód oraz na egzotyczny miesiąc miodowy. Uwodzicielski, elegancki i wygodny.
Możesz uzupełnić go o kolejną butelkę Veuve Clicquot lub zmienić w weekendową mini-walizkę.Clicquot on the Go Collection, którą niedługo będzie można kupić również w Polsce, stanowi podstawowe wyposażenie każdego wielbiciela szampana.