Trendu wersja mobilnaTrendu >> Trendy

Co dla Pani - kawa czy herbata?

Data: 28.08.2007 r.

Zapach aromatycznych kosmetyków OPI błyskawicznie rozpływa się po salonie, intensywnie oddziałując na zmysły.

 

Takiego pytania zwykle możemy się spodziewać z ust kelnerki w restauracji lub kawiarni, ale od manikiurzystki....Naturalnie, że tak!

A wygląda to tak: klientka przychodzi do naszego salonu wczesnym przedpołudniem, mamy wrażenie, że ta pora dnia wyraźnie jej nie sprzyja...Chcemy więc odmienić ten stan pytając – czy ma Pani ochotę na kawę czy herbatę? Klientka zapewne oczekuje napoju (którym oczywiście również jest częstowana), ale przede wszystkim podajemy jej na tacy, zawarte w małych miseczkach dwa wyjątkowo aromatyczne produkty: piling kawowy Espresso Scrub i krem do masażu Cappucino Massage lub piling z zielonej herbaty Green Tea Scrub i krem do masażu z białą herbatą White Tea Massage. Zapach tych produktów błyskawicznie rozpływa się po salonie, intensywnie oddziałując na zmysły naszej klientki. Już na tym etapie wiemy, że manicure lub pedicure będzie na pewno udany.

SCRUB Zielona Herbata to naturalne kryształy cukru, które usuwają zrogowaciały naskórek i zapobiegają powrotowi suchej skóry plus przeciwutleniająca herbata by chronić i naprawiać skórę. Potrójne kwasy owocowe AHA pozostawiają stopy jedwabiście gładkie.

MASAŻ Biała Herbata to połączenie wyciągów roślinnych, kofeiny, przeciwutleniających witamin, wygładzającego skórę wyciągu z białej herbaty oraz emulsji. Zapewnia idealny poślizg przy wykonywaniu nietłustego masażu spa, jednocześnie będąc idealnym, lekkim nawilżaczem.

SCRUB Espresso to naturalne kryształy cukru, które usuwają zrogowaciały naskórek i zapobiegają powrotowi suchej skóry plus kofeina stymulująca odnowę skóry. Potrójne owocowe kwasy AHA pozostawiają stopy jedwabiście gładkie.

MASAŻ Cappuccino to połączenie wyciągów roślinnych, kofeiny, przeciwutleniających witamin oraz emulsji. Zapewnia idealny poślizg przy wykonywaniu nietłustego masażu spa, jednocześnie będąc idealnym, lekkim nawilżaczem.