Trendu wersja mobilna



Trendu >> Moda

Deni Cler jesień zima 2008/2009

Data: 11.12.2008 r.

Marka Deni Cler to ekskluzywna odzież damska.

Co roku, we współpracy z najlepszymi włoskimi projektantami, przygotowuje dwie autorskie kolekcje, dla których inspiracją są najbardziej aktualne trendy w światowej modzie.

Inspiracją Deni Cler do kolekcji jesień – zima 2008/9 były postindustrialne hale fabryczne, wąskie uliczki, ceglane mury, które nawiązują swym klimatem do ulic włoskich miast. Właśnie te widoki stały się tłem do sesji zdjęciowej, które uwydatniły włoski szyk kolekcji.

Najnowsza kolekcja to połączenie dwóch stylów, tradycyjnych materiałów najwyżej jakości z nowoczesnością panujących trendów. Jesienno – zimowy sezon jest bardzo kobiecy i elegancki.

W nadchodzącym jesienno– zimowym sezonie projektanci i styliści Deni Cler proponują kilka grup kolorystycznych. Kolekcja rozpoczyna się od kolorów czystych, jasnych i lekkich – przypudrowanej miętowej zieleni, pudrowego różu oraz srebra. Czarno– szara kolorystyka stanowi tło dla pozostałych barw z jesienno– zimowej palety kolorów. Lekka szarość zabarwiona błękitem wspaniale koresponduje z ciepłymi, czekoladowymi brązami i daje niezwykle szlachetny efekt

Oto co może siła klasyki z odrobiną ekstrawagancji