Trendu wersja mobilnaTrendu >> Design

Guess odszyfrowuje znaczenie słowa styl

Data: 24.08.2007 r.

Jesienna kolekcja zegarków Guess

 

Pierwsza linia zegarków Guess powstała w 1983 roku. Akcesoria marki zawsze były projektowane z myślą o młodych osobach, które podążają za aktualną modą. Guess dla kobiet to synonim szyku i bycia trendy. Guess dla mężczyzn jest inspirowany technologią, nowoczesnym designem i wysokiej jakości materiałami. Zegarki Guess są dystrybuowane poprzez 12.000 salonów w 70 krajach świata. Najnowsze kolekcje są dostępne w Europie, Azji, Australii, Północnej i Południowej Ameryce oraz Środkowo-Wschodniej, Północnej i Południowej Afryce. Wyłącznym dystrybutorem zegarków marki Guess w Polsce jest firma Zibi.Guess Watches przygotowując jesienną kolekcję zegarków postanowił rozszyfrować kluczowe słowa nadchodzącego sezonu. Model Spell Check odkodowuje wyraz, który jest synonimem stylu i najnowszych trendów.

Luksus i przepych to dwa kluczowe słowa sezonu jesiennego. Projektanci Guess Watches przygotowali nowy model zegarka o nazwie Spell Check, który definiuje ten trend. Feeria barw, szlachetne kamienie i złoto pomogą nie tylko odmierzać czas, ale i określić status posiadacza zegarka.

Bransoleta modelu Spell Check została wykonana z ogniw tworzących słowo GUESS. Poszczególne litery są wysadzane różnokolorowymi kryształami Swarowskiego. Tymi samymi kamieniami ozdobiono prostokątną tarczę, na której czas wyznacza prosta podziałka z zaznaczonymi godzinami: 3, 6, 9 i 12.

Cena modelu: 676 PLN

Zegarki marki Guess są dostępne w Polsce w sieci salonów Time Trend (dawne salony ZIBI).