Trendu wersja mobilnaTrendu >> Trendy

Hotel Warszawianka Wellness & SPA

Data: 13.09.2007 r.

 

Warszawianka Wellness & SPA - odprężenie i zdrowie

 

Hotel Warszawianka Wellness & SPA, stworzone zostało z myślą o odprężeniu i zdrowiu, kompleksowość oferty to atut naszego obiektu
Niezapomnianym przeżyciem jest dostępna tylko w naszym hotelu oryginalna Ayurveda prastary holistyczny system medycyny naturalnej wywodzący się z starożytnych Indii. Zabiegi wykonują wysoko wykwalifikowani hinduscy terapeuci, stosujemy wyłącznie produkty 100% naturalne, oryginalne lecznicze oleje ziołowe sprowadzone z Indii. Ayurveda zaleca stosowanie materiałów wyłącznie naturalnych, do masażu używamy oryginalnego stołu wykonanego z strychninowego drewna.

W pielęgnacji ciała i twarzy naszą myślą przewodnią jest hasło POKARM DLA PIĘKNA kosmetyki oparte o składniki pochodzenia naturalnego jak Inteligentna Dynia, Ocet Balsamiczny, Dziki Ryż. Oferujemy więcej niż tradycyjną pielęgnację twarzy i ciała. Dzięki ekskluzywnym i profesjonalnym produktom pielęgnacyjnym marki DECLEOR i wykwalifikowanym kosmetyczkom każdy zabieg rozpoczyna się od dokładnie opracowanego masażu pleców z wykorzystaniem w 100% czystych, naturalnych, aktywnych olejków aromatycznych. Ten moment prawdziwej błogości jest zaproszeniem do naszego świata pielęgnacji.


Nasze Wellness &SPA to16 gabinetów odnowy biologicznej, w tym łaźnia parowa (kwiatowa, ziołowa, z aromaterapią) ścieżka Kneippa( ciepło-chłodny relaks dla stóp) gabinet z Prysznicem Vichy, Kapsuła Spa Jet, Thalaxa Spa, wanna z hydromasażem . Doceniamy osiągnięcia najnowszej nauki i techniki oferując specyficzne kuracje z zastosowaniem ultradźwięków, mikrodermabrazji, peelingu kawitacyjnego.