Trendu wersja mobilnaTrendu >> Design

iJacket nowej generacji z opcją Bluetooth

Data: 08.09.2007 r.

iJacket nowej generacji z opcją Bluetooth

Producent luksusowej odzieży dla mężczyzn Zegna zaprezentował nową generację iJacket. Kurtka, która zdobyła popularność możliwością podłączenia i operowania iPodem za pomocą rękawa, teraz została dodatkowo wzbogacona o funkcję Bluetooth. Najwyraźniej producent nie był zadowolony z wyników sprzedaży i postanowił skierować produkt do większego grona użytkowników.
1Zegna stworzyła całkiem nowy rodzaj odzieży – „ubranie komunikujące”. Tak przynajmniej chwali się producent. Trzeba przyznać, że ma się czym chwalić, bo pomysł podłączenia i operowania kilkoma urządzeniami przez Bluetooth za pomocą rękawa kurtki jest całkiem pociągający.

Kurtki Bluetooth iJacket zostaną wyposażone w lekkie, wodoodporne kontrolery ElekTex. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi będziemy mogli prowadzić rozmowy i czaty nie dotykając nawet telefonu.

Niestety trzeba mieć świadomość, że odzież Ermenegildo Zegna należą do luksusowych, toteż cena kurtki nie będzie należeć do najniższych. iJacket będzie dostępna w sklepach w Poznaniu i Warszawie w sugerowanej cenie 1700 dolarów.