Trendu wersja mobilnaTrendu >> Moda

Intermoda - dyskretna zmysłowość i smukła sylwetka

Data: 04.09.2007 r.

Elegancja w nowym wydaniu - Intermoda

 

Dyskretna zmysłowość i smukła sylwetka czyli elegancja w nowym wydaniu w najnowszej kolekcji marki Intermoda.

Jesienno-zimowa kolekcja Intermody to elegancja w nowym wydaniu. Wszystkie ubrania wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a męska sylwetka nabiera smukłego kształtu i dyskretnej zmysłowości.
Każdy mężczyzna z pewnością odnajdzie swój styl, mając do wyboru trzy główne linie: Classic do pracy, Prestige na spotkania biznesowe i specjalne okazje oraz weekendową kolekcję  Wind.
Ubrania klasyczne i biznesowe, które prezentuje kolekcja Intermoda Classic, to oferta dla mężczyzn, ceniących sobie szykowny styl, wysoką jakość materiałów i doskonałe wykonanie.Na szczególne wyjścia i uroczystości propozycją Intermody jest kolekcja Prestige. Wyszukane wzornictwo smokingów, surdutów, garniturów z wydłużoną marynarką oraz szlachetnych dodatków – dobranych specjalnie żakardowych kamizelek, koszul, krawatów i muszników – decyduje o jej wyjątkowości.

Propozycje weekendowe – Intermoda Wind – charakteryzują się lekkością, kreatywnością i przekorą. To zarówno stroje weekendowo-sportowe, jak i wystylizowane propozycje dla panów podążających za aktualnymi trendami w modzie.W tym sezonie marka Intermoda proponuje monochromatyczne sylwetki, dlatego cała kolekcja utrzymana jest w ciemnych kolorach. Dominują odcienie szarości: od jasnej, przez szarość londyńskiej mgły, do głębokiej czerni węgla drzewnego. Jeśli występuje brąz to również podbity czernią. Dodatkowo w kolekcji wykorzystano zarówno tkaniny matowe, jak i półmatowe oraz błyszczące.

Nowością w tym sezonie są koszule marki Intermoda. Na tegoroczną jesień i zimę marka proponuje także dzianiny ze 100% wełny.