Trendu wersja mobilnaTrendu >> Moda

Intermoda na wybiegu

Data: 29.09.2007 r.

Intermoda na wybiegu   

Intermoda systematycznie promuje swoją markę, wykorzystując różne formy promocji.
W najbliższym czasie zaprasza na szereg pokazów mody w Centrach Handlowych
w największych miastach Polski, podczas których przedstawi trendy na sezon jesienno-zimowy.Pokazy z udziałem Intermody odbędą się w Centrach Handlowych w Gliwicach, Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi oraz we Wrocławiu. Są one częścią imprez, w których uczestniczą najemcy galerii. Pokazy odbywają się w ramach weekendów lub tygodni mody. W zależności od Centrum Handlowego są różnie przeprowadzane i promowane. W każdej galerii modową imprezę uświetnią specjalni goście ze świata kultury i mediów.

Podczas prezentacji Intermody przedstawione zostaną wyłącznie ubrania Spółki Intermoda Fashion, zestawione z butami innych firm. Intermoda, w zależności od Centrów, przedstawi propozycje  z linii: Classic - do pracy, Prestige - na spotkania biznesowe i specjalne okazje oraz Wind – kolekcji o charakterze casualowym.

Jak dotąd pokazy odbyły się we wrześniu w Forum w Gliwicach, w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu oraz Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy w Szczecinie. Imprezę w Galerii Dominikańskiej poprowadzili Olivier Janiak i Agnieszka Włodarczyk, a gościem specjalnym był dynamiczny i niezwykle kreatywny projektant - Grzegorz Kasperski.

W najbliższym czasie pokazy Intermody będzie można obejrzeć również w:

•    Złotych Tarasach w Warszawie 29 września,

•    Centrum Handlowym Plaza w Poznaniu 6 października,

•    Manufakturze w Łodzi podczas weekendu 5-7 października,

•    Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu podczas weekendu 13-14 października.


Podczas najbliższego pokazu – w Złotych Tarasach w Warszawie, zaprezentowanych zostanie osiem zestawów marki Intermoda. Będzie można obejrzeć cztery sylwetki, prezentujące propozycje z kolekcji formalnej i cztery z casualowej. Poza tym na ekranach LCD zostanie wyemitowany wizerunkowy spot reklamowy Intermody. W zależności od Centrum Handlowego niektórym pokazom towarzyszą akcje rabatowe w salonach Intermody.