Trendu wersja mobilnaTrendu >> Trendy

Jeden bieg, tysiące powodów - Run Warsaw 2007

Data: 30.09.2007 r.

"Jeden bieg, tysiące powodów" to hasło trzeciej edycji największej imprezy biegowej w Polsce – Run Warsaw, która odbędzie się 7 października w Warszawie

 

"Jeden bieg, tysiące powodów" to hasło trzeciej edycji największej imprezy biegowej w Polsce – Run Warsaw, która odbędzie się 7 października w Warszawie

Jeden bieg, tysiące powodów - to również motyw przewodni rozpoczynającej się 1 września kampanii promującej Run Warsaw. Kampania opiera się na historiach 7 bohaterów i ich indywidualnych motywacjach do udziału w biegu: „Bo uciekam od nudy”, „Bo forma się przydaje”, „Bo jak forma w górę, to waga w dół”, „Bo lubię uganiać się za dziewczynami”, „Bo będzie o czym opowiadać”, „Bo każdy dostaje medal”, „Bo kalorie się nie liczą”.

W tym roku na starcie Run Warsaw chcemy zgromadzić 20 000 uczestników – liczymy przede wszystkim na osoby, które jeszcze nigdy nie biegały. Właśnie im pragniemy pokazać, że motywacji do biegania może być naprawdę wiele, a każda z nich jest dobra, aby wstać i rozpocząć przygodę z tym sportem. A zacząć można właśnie od udziału w Run Warsaw - powiedział Piotr Sośnierz, Dyrektor Marketingu w Nike Poland.

Wszystkie historie zostały przedstawione jako opowiadania komiksowe, które w różnej postaci można zobaczyć na formatach reklamowych wykorzystywanych w kampanii. Pełny zbiór historii w formie książeczki komiksowej będzie dodawany do biletów kinowych w sieciach Cinema City, Multikino i Silverscreen podczas dwóch wrześniowych weekendów (8-9 września i 15-16 września br.). Siedem opowieści można też zobaczyć w sekcji Biegamy, bo... na oficjalnej witrynie biegu www.runwarsaw.pl. W tej sekcji internauci mogą opublikować również swoje własne powody do biegania i podzielić się nimi z innymi – to samo można uczynić, wpisując swoją motywację w ramce, która znajduje się na każdym numerze startowym uczestnika biegu.

Specjalnym elementem kampanii jest udział Kuby Wojewódzkiego, znanego dziennikarza i prezentera. Wizerunek Kuby został wykorzystany na ogromnej siatce rozpiętej na hotelu Metropol. Widnieje na niej hasło „Przegoń najszybszego w gębie”.

Jesteśmy pewni, że wiele osób miałoby ochotę zmierzyć się z Kubą Wojewódzkim. Dajemy im taką możliwość podczas Run Warsaw. Kuba lubi współzawodnictwo i lubi wygrywać. Ma szybki samochód i jest szybki w gębie. Na pewno wystartuje w biegu, ale czy dobiegnie? Czy da radę? Tego sami nie wiemy. Przyjdźcie na bieg i sami zobaczcie Kubę w akcji - dodaje Piotr Sośnierz.