Trendu wersja mobilnaTrendu >> Gwiazdy

Koterski liderem manify krasoludków

Data: 23.08.2007 r.

MICHAŁ KOTERSKI STANIE NA CZELE MANIFY WYBORCZEJ KRASNOLUDKÓW

MICHAŁ KOTERSKI STANIE NA CZELE MANIFY WYBORCZEJ KRASNOLUDKÓW

Michał Koterski zapowiedział, że weźmie udział w Manifie Krasnoludków, która odbędzie się dzisiaj od godz. 16.00 w Warszawie.

Manifę zorganizowała delegacja Niezależnych Związków Krasnoludków, aby domagać się prawa do osiedlania się w mieście.

Krasnale nie chcą już dłużej żyć w lesie, odcięci od rosnącego dobrobytu i szczęśliwości IV RP. Dlatego też wyjdą na ulice, a przed Kancelarią Premiera założą Kolorowe Miasteczko. Chcą, aby część z obiecanych przez polityków trzech milionów mieszkań, miejsc pracy i świadczeń socjalnych trafiła do nich.

Przed Pałacem Prezydenckim i pod Kancelarią Premiera Koterski przedstawi wraz z grupą 30 Krasnoludków następujące żądania: „Chcemy mieszkań!”, „Dobrobyt należy się też Krasnalom!”, „Miasto dla Krasnali!”, „Las to za mało!”. W przypadku nie zrealizowania ich postulatów przez rząd IV RP. Krasnoludki są zdecydowane bronić swoich interesów, kandydując do Sejmu w zbliżających się wyborach, pod hasłem: „Jesienią będą rządzić Krasnale!”.

PLAN MANIFY KRASNOLUDKÓW

godz. 16:00: Start Plac Zamkowy

godz. 16.15: Pikieta: Pałac Namiestnikowski

godz. 16.30: Przemarsz: ul. Krakowskie Przedmieście

ul. Nowy Świat

godz. 17.30: Pikieta i otwarcie KOLOROWEGO MIASTECZKA:

trawnik naprzeciwko Kancelarii Premiera

Godz. 19:00: przerwa na Wieczorynkę

Manifa Krasnoludków jest jednym z elementów kampanii promocyjnej wchodzącego na polskie ekrany filmu 7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza.