Trendu wersja mobilnaTrendu >> Trendy

Zdrowy styl życia. Limitowana Edycja wody Evian 2008

Data: 20.11.2007 r.

Styl życia i nowe produkty. Limitowana Edycja wody Evian 2008

 

 

Każdego roku konsumenci ekskluzywnej wody mineralnej Evian® są mile zaskakiwani nowymi pomysłami. Tym razem stworzono limitowaną edycję wody Evian® 2008. Poprzez połączenie ikony marki Evian® z talentem kreatora mody Christiana Lacroix, otrzymano rzadką i piękną kreację, opartą o powszechnie znane wartości estetyki i prostoty.

Falując pomiędzy czystością kształtów i wesołością motywów, projektant wyobraził sobie wyjątkową butelkę, która byłaby wizytówką wody rozpoznawanej za jej naturalną wartość: ‘prêt-à-porter’ czyli ‘ready-to-wear. Subtelna kreacja wyjątkowej butelki Evian®, czyni z niej wyszukaną feerię dla każdego przyjęcia i wnętrza. Sama nazwa butelki – Prêt-à-Porter - kojarzy się z niezwykłym pięknem i delikatnością. To połączenie, stworzone na okres świąteczny i karnawałowy, zapewne skusi wszystkich zwolenników piękna i mody.

Butelka Prêt-à-Porter odzwierciedla prawdziwą esencję naturalnej wody mineralnej Evian®. Krystaliczna czystość wody Evian® jest doskonale symbolizowana przez znajdujące się na niej połyskujące zdobienia śnieżnych kryształów przypominających kształtem alpejskie kwiaty. Woda Evian®, w nowej butelce ‘The Prêt-à-Porter’, będzie dostępna w najlepszych sklepach na polskim rynku w okresie zimowym.


Cena limitowanej wody EVIAN® (0,75 ml): ok. 18 zł