Trendu wersja mobilnaTrendu >> Design

Design i Meble. Fotel "Love Seat"

Data: 16.11.2007 r.

Wystrój wnętrz, design, meble. Fotel "Love Seat"

W myślach zrodził się w prostych, pastelowych barwach, jednak na świat przyszedł w olśniewającym odcieniu różu.
Zamiast jednej, perfekcyjnie łączy dwie osoby…

Powstawał jako współczesna wizja, a pozostał  ponadczasowy.

 

 


Jedyny kształt a uniwersalny w wykorzystaniu – taki jest Clicquot Loveseat - niepowtarzalny  Fotel pełen Miłości. Do dzielenia z ukochanym,  przyjacielem lub znajomym. Rozluźnia, kokietuje, przyprawia pikanterią luźny flirt, wyzwala ekscytujące emocje i pozytywne wibracje.


Nieustannie  zaskakujący w  innowacyjności – ekskluzywny dom szampański Veuve Clicquot Ponsardin – przybliżył nam niekonwencjonalność i pełnię artyzmu tej marki – ponownie angażując w  swój najnowszy projekt słynnego artystę.
Ten nietypowy i pełen zniewalającego wdzięku mebel został zaprojektowany przez jednego z najbardziej oryginalnych ze współczesnych projektantów – Karima Rashida. Jego  prace niezmiennie łączą w sobie szczególny futuryzm formy i delikatność pastelowych odcieni. Ekskluzywne, niebanalne, proste i zaskakujące zarazem. Karim ma w swoim dorobku współpracę z najlepszymi markami takimi, jak: Kenzo, Isey Miyake, Prada, Swarovski i Ralph Lauren. Swoje dzieła wystawiał w 14 muzeach świata, m.in. MoMa i w galeriach na pięciu kontynentach.

 

 

 

Tworząc dla domu szampańskiego Veuve Clicquot Ponsardin, Rashid skupił się przede wszystkim na wydobyciuniezmiernej subtelności i doskonałości kształtu Veuve Clicquot Rose. Idealnie dopasowany do linii, wzorowany na XVIII wiecznym fotelu - perfekcyjnie uwydatnia elegancję i uwodzicielską magię tego wyjątkowego szampana. W swym zamyśle w pełni kobiecy i olśniewający kuszącą barwą.