Trendu wersja mobilnaTrendu >> Moda

Mariusz Przybylski, czyli wyszukana elegancja dla mężczyzn

Data: 09.05.2007 r.

MODA. Mariusz Przybylski, czyli wyszukana elegancja dla mężczyzn

 

Mariusz Przybylski swoją karierę projektanta rozpoczął od stworzenia autorskiej kolekcji, która była jednocześnie jego pracą dyplomową. Już wtedy kreacje te spotkały się z dużym zainteresowaniem. Zwrócono uwagę na jego osobę, jako dobrze zapowiadającego się projektanta.
Kolejnym istotnym wydarzeniem na drodze zawodowej było zaprojektowanie kolekcji wiosna/lato 2006. Od tego momentu Mariusz Przybylski zmierza w jasno określonym kierunku - tworzenia mody luksusowej dla mężczyzn.

Rozwój talentu pozwolił mu na ugruntowanie pozycji na polskim rynku mody męskiej. To bezsprzecznie jeden z najzdolniejszych i najciekawszych projektantów młodego pokolenia.

Jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych (Wydział Tkaniny i Ubioru) oraz Wyższej Szkoły Studiów Międzynarodowych (Wydział Marketingu Międzynarodowego). Za jego marką kryją się najszlachetniejsze tkaniny, wysoka jakość wykonania, a przede wszystkim nowatorskie spojrzenie na modę męską. Przybylski to elegancja i luksus.

Pomimo młodego wieku już wyraźnie zaznaczył się na rynku mody, zdobył uznanie i wymagająca klientelę - ludzi biznesu, mediów, kultury i show-biznesu. U niego ubiera się Bogusław Linda, Piotr Adamczyk czy Andrzej Piaseczny. Jego kolekcje cieszą się uznaniem gwiazd.

Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na najnowsze projekty.