Trendu wersja mobilnaTrendu >> Gwiazdy

Natalia Kukulska twarzą Baty

Data: 27.08.2007 r.

Natalia Kukulska, została twarzą Baty, na sezony jesień – zima 2007/08 i wiosna - lato 2008

Po raz pierwszy w Polsce, Bata postawiła na promowanie swojego wizerunku przy współpracy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. „Pamiętam jak wiele lat temu pierwszy raz weszłam do sklepu Baty na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Ten butik zrobił na mnie wrażenie. Wyróżniał się bardzo dużym wyborem, ciekawym designem i wydawał mi się niezwykle ekskluzywny. Dziś Bata jest bardziej dostępna i finansowo i ilościowo. Teraz tylko muszę zainwestować w nową szafę!” – mówi Natalia.

Natalię Kukulską zobaczymy na plakatach reklamowych, billboardach oraz materiałach promocyjnych marki. Sesja zdjęciowa odbyła się w Pradze - część nocną zdjęć, wykonano w jednym z najmodniejszych klubów stolicy Czech – DUPLEXIE. Natomiast zdjęcia do kampanii outdoorowej wykonano w atelier Funny Flash Studio.

Natalia jest pierwszą gwiazdą współpracującą z Batą na rynku Polskim. Jednak nie pierwszą w Europie. W Czechach, Batę promuje znana para aktorska - Linda Rybova i Tomas Krejcir, natomiast na Słowacji miss kraju - Veronika Husárová.