Trendu wersja mobilnaTrendu >> Gwiazdy

Nieoficjalne Afterparty po "You Can Dance"

Data: 20.11.2007 r.

Gwiazdy "You Can Dance". 14 listopada w klubie Platinium w Warszawie odbyło się nieoficjalne, zamknięte Afterparty po programie „You can Dance - Po prostu tańcz!” poprowadzone przez tancerza Crisa De la Pennę.

14 listopada w klubie Platinium w Warszawie odbyło się nieoficjalne, zamknięte Afterparty po programie „You can Dance - Po prostu tańcz!” poprowadzone przez tancerza Crisa De la Pennę. Znakomita muzyka, piękne tancerki, wyśmienici tancerze oraz Hennessy Artistry, stworzyli niepowtarzalną atmosferę.

Organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek. Wchodzących do klubu gości witali bębniarze Conguero wraz z tancerką, oraz hostessy, które częstowały gości koktajlami Hennessy. Piękna i nastrojowa wokalista Magda Navarette zaśpiewała wspólnie z trębaczem Piotrem Ziarkiewiczem, taneczne show przygotowali popularni Caro Dancers. Kulminacją wieczoru było pojawienie się uczestników programu „You can Dance - Po prostu tańcz!”.
 
Hennessy, od wielu lat silnie związany jest ze światem sztuki. Globalny projekt Hennessy Artistry do tej pory kojarzony był w Polsce z łączeniem rozmaitych gatunków muzycznych oraz z komponowaniem luksusowych koktajli na bazie Hennessy. Teraz Hennessy Artistry The Global Art of Mixing obejmuje swoim zasięgiem również taniec.

Na Afterparty pojawiło się wielu znakomitych tancerzy m.in. Edyta Herbuś, Robert Kochanek, Rafał Maserak, Ewa Szabatin, Stefano Terazzino, Pioyt Hasik, Michał Piróg, Weronika Pazura, Piotr Kiszka oraz uczestnicy programu „You can dance - Po prostu tańcz!”. Wspólnie z profesjonalnymi tancerzami bawili się Wojciech Brzozowski, Michał Milowicz, Katarzyna Burzyńska, Robert Leszczyński, Robert Krupisz, Sławek Uniatowski, Marcin Tyszka i wielu innych znakomitych gości. Trwająca do białego rana impreza w towarzystwie Hennessy wzbudziła ogromne zainteresowanie, i wielu z pewnością żałowało, że impreza była zamknięta…