Trendu wersja mobilnaTrendu >> Design

nowy, trzydrzwiowy model Pro-cee'd

Data: 13.09.2007 r.

Nowy, trzydrzwiowy model Pro-cee’d

 

Rodzina Kia cee’d powiększa się o nowy, trzydrzwiowy model Pro-cee’d

Światowa premiera nowego trzydrzwiowego hatchbacka Kia Pro-cee’d, która ma miejsce w tym tygodniu na salonie „Frankfurt International Motor Show”, oznacza powiększenie się popularnej rodziny samochodów Kia cee’d.

Dłuższy, niższy i lżejszy od pięciodrzwiowego hatchbacka, trzydrzwiowy Pro-cee’d wnosi lepszy styl i sportowego ducha w segment pojazdów klasy C. Został zaprojektowany, aby zwrócić uwagę na rodzinę Kia cee’d nowej grupy klientów w Europie i zdobyć przebojem rynek, odnotowując tysiące sprzedanych samochodów tej marki.

„Nowa Kia Pro-cee’d ma wyjątkowo stylową linię i zapewnia prawdziwie sportowe wrażenia z jazdy, zachowując jednocześnie większość zalet popularnego cee’da w wersji pięciodrzwiowego hatchbacka – włącznie z doskonałą praktycznością i wszechstronnością” – powiedział Jean-Charles Lievens, Senior Vice President, Kia Motors Europe.

Zapewniając jeszcze lepsze osiągi, własności jezdne i pewność prowadzenia niż model  5-drzwiowy, Pro-cee’d oferowany będzie z równie szeroką gamą silników, wariantów wyposażenia i wykończenia jak wersja podstawowa. Uważam, że Pro-cee’d to wspaniale wyglądający samochód i jesteśmy pewni, że zachwyci obecnych klientów Kia a także przyciągnie do nas wielu spośród tych europejskich nabywców, którzy uważają pojazdy  5-drzwiowe za szczególnie atrakcyjne, ale nie planowali jeszcze zakupu samochodu naszej marki".