Trendu wersja mobilnaTrendu >> Moda

Konkursy mody. OSCARY FASHION

Data: 26.11.2007 r.

Polski świat mody. OSCARY - O! Scary!

OSKARY FASHION

 

Po obejrzeniu ‘OSCARÓW FASHION’, czyli imprezy organizowanej przez mało znany tytyuł FASHION wraz z TVP muszę się wypowiedzieć. Jeżeli pismo reprezentuje równie niski poziom co show telewizyjne to nie wróżę mu pryszłości. Młode, mało atrakcyjne modelki, które nie potrafiły się poruszać. Co więcej były ubrane w żenujące ciuchy bardzo młodych tzw. projektantów. No może jedynie pani z Czech wzbudziła u mnie pewne emocje. Niestety w finale nie dane nam było oglądać Sylwię Błaszczyk, która jako jedyna w tym gronie reprezentuje modę na światowym poziomie.

 

 Żeby nie było zbyt nudnie, nagrodę najlepszej stylistki, dostała Pani H. Pani H. była kiedyś modelką( nie wiem kiedy modne były pyzy w świecie mody? )  Poza tym, że ma bogatego chłopaka, nie ma już nic. Tak prowincjonalnego stylu łączenia ubrań nawet Zbyszek Hołdys by się nie powstydził. Co z tego, że Pani H posiada buty Chanel za parę tysiaków. Te buty, o czym nie wie nasza pseudo kreatorka należy jeszcze umieć dopasować.

 

Nawet na imprezie dla nowobogackich w Moskwie lat 90-tych taki styl by nie przeszedł.

 

Oczywiście za najlepiej ubraną aktorkę uznano Grażynę Szapołowską. Ja rozumiem, że wybór mamy niewielki, ale bez przesady. Mamy na przykład aktorkę Kamilę Baar które wie jak się ubrać a nie przebrać.

 

 Mam nadzieję, że w przyszłym roku poziom będzie wyższy, bo słowo FASHION do czegoś w końcu zobowiązuje.

Modelki OSCARÓW FASHION

 

 

hello...Ta torebka nie pasuje ani do jednej kiecki, ani do drugiej...

 

 

Sukienka Sylwi Błaszczyk. Jej wróżę karierę.