Trendu wersja mobilnaTrendu >> Gwiazdy

Paris Hilton przedstawicielką więziennej śmietanki towarzyskiej

Data: 16.06.2007 r.

Paris Hilton przedstawicielką więziennej śmietanki towarzyskiej

 

 

 

 

 

Soraya Lopez, współwięźniarka Paris Hilton twierdzi że gwiazdka stała się swoistą „więzienną śmietanką”. Jej obecność niezmiernie cieszy skazańców.

Soraya informuje nas, że Paris wyróżnia się na tle więziennego tłumu ubranego w jednolite, pomarańczowe uniformy. Gwiazdka nosi za kratkami różowy, wzorzasty strój w groszki. Jej specjalne przywileje to również możliwość korzystania z zestawu do makijażu. Warto zaznaczyć że pozostałe więźniarki nie mogą z niego korzystać i są „skazane” na make-up z ziarenek kawy.

Soraya twierdzi że była bardzo zadowolona z pobytu Paris za kratkami. Podobno dieta więzienna zamieniła się w bardziej wyrafinowaną. Niewiarygodne, ale kolejnym plusem pobytu Paris w więzieniu jest to że pozostali więźniowie są szybciej wypuszczani na wolność. Władze więzienia chcą aby obok Hiltonówny kręciło się jak najmniej niepowołanych osób. Czyżby lęk przed skandalem lub „celebrity” zbrodnią ?

Nie rozumiemy hipokryzji władz USA. Gdzie demokracja ? Skąd biorą się specjalne przywileje Hiltonówny ? A tak poza tym czy można wyobrazić sobie cudowniejszy widok niż Paris ubrana w pomarańczowy, więzienny strój, pozbawiona tuszu do rzęs, pudru czy szminki ? Bezcenne...