Trendu wersja mobilnaTrendu >> Gwiazdy

Paweł Małaszyński i żółw ninja?

Data: 03.08.2007 r.

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński zagra jedną z głównych ról w zrealizowanym w najnowocześniejszej technologii CGI filmie przygodowym „Wojownicze Żółwie Ninja”.

Aktor użyczy głosu Żółwiowi Rafaelowi. Raf ma najsilniejszą osobowość ze wszystkich braci, jest uważany za doskonałego wojownika, któremu nikt nie dorównuje sporawością i sprytem. Jego cechą charakterystyczną jest czerwona przepaska oraz superszybkie rolki, na których przemierza zakamarki miasta.

„Wojownicze Żółwie Ninja” zawitają do polskich kin 28 września 2007 roku. Cztery Żółwie: Leonardo, Rafael, Donatello i Michaelangelo to jedne z najbardziej kultowych i najodważniejszych żółwi na świecie! Ich wielbiciele mogą się spodziewać sporej dawki akcji i najnowocześniejszych efektów specjalnych, błyskotliwego poczucia humoru, a przede wszystkim świetnego polskiego dubbingu oraz wielu innych „smaczków”...

Wielką frajdę na pewno sprawią widzom zapierające dech w piersiach efekty specjalne, których do tej pory nie zastosowano w żadnym innym filmie animowanym. Cała warstwa wizualna filmu zasługuje na ogromne brawa. Reżyser filmu Kelvin Munroe namówił do współpracy największe talenty, między innymi specjalistę od animacji i scenografii -Simona Murtona, który ma ponad 25-letnie doświadczenie w realizacji tego typu przedsięwzięć, a do ostatnich osiągnięć  w jego dorobku należą Charlie i fabryka czekolady, Ja, Robot, Van Helsing czy Matrix Rewolucje.  To właśnie dzięki niemu na ekranie możemy podziwiać niezwykle efektowną scenografię, w której dominującą  rolę odgrywają nowojorskie drapacze chmur.

W najnowszym filmie Cztery Wojownicze Żółwie po porażce ich odwiecznego wroga, Schreddera, dorastają i zaczyna je dzielić coraz większa przepaść… Ich mistrz - szczur Splinter  - stara się zrobić wszystko, by przywrócić grupie jedność, tym bardziej, że niepokoją go dziwne rzeczy, które zaczynają dziać się w Nowym Jorku. Przedsiębiorca inwestujący w nowe technologie, Maximillian J. Winters przy pomocy armii kosmicznych potworów próbuje przejąć władzę nad miastem. Jedynie superdrużyna Wojowniczych Żółwi Ninja może go powstrzymać ...  Leonardo, Michelangelo, Donatello i Rafael , mając u boku dawnych sprzymierzeńców – April  i Caseya,   gotowe są stoczyć walkę, w której stawką jest  nie tylko  ich życie. Zmierzą się również z tajemniczym  Klanem Stóp, walczącym po stronie Wintersa i używającym technik znanych Ninja.