Trendu wersja mobilnaTrendu >> Gadżety

Philips Active Crystals

Data: 31.08.2007 r.

Producent elektroniki postanowił ozdobić niektóre ze swoich gadżetów kryształowymi błyskotkami firmy Swarowski.

 

Producent elektroniki postanowił ozdobić niektóre ze swoich gadżetów kryształowymi błyskotkami firmy Swarowski. Efektem współpracy jest kolekcja zwana Active Crystals.

To sprzęt przeznaczony w pierwszym rzędzie dla kobiet. W gamie nowych produktów mają się znaleźć słuchawki w czterech wzorach o nazwach Space, Icon, Mirage i Amazone. Pierwsze dwa komplety to modele dopasowane do kształtu ucha, metalowe i różniące się kształtem kryształu. Przewody słuchawek także otrzymały srebrny oplot.

Mirage to model z elastycznym uchwytem na ucho, a wersja Amazone charakteryzuje się najbardziej fantazyjnym kształtem. Uzupełnia go łańcuszek z zapięciem magnetycznym i uchwyt na odtwarzacz MP3. Cała czwórka dysponuje membranami neodymowymi.

Heart Ware i Heart Beat, w kształcie serc, to 1-gigabajtowe pamięci USB w kształcie wisiorków. Dane zapisane wewnątrz mogą być chronione hasłem. Lock In i Lock Out to z kolei ekskluzywne breloki w kształcie kłódek. One także mieszczą po 1 GB danych w pamięciach flash.

Sprzęt ma pokazać się w sprzedaży w październiku. Orientacyjne ceny to około 300 złotych za słuchawki Icon, 350 złotych za słuchawki Space, 400 złotych za Mirage i 500 złotych za Amazone. Cena wszystkich pamięci USB jest identyczna i wynosi 600 złotych.