Trendu wersja mobilnaTrendu >> Moda

Piękne kobiety wybierają markę CORIN

Data: 06.08.2007 r.

Piękne kobiety wybierają markę CORIN

 

 

OMENAA MENSAH została ambasadorem marki CORIN - producenta ekskluzywnej bielizny damskiej. Popularna prezenterka telewizji TVN, znana również z "Tańca z Gwiazdami" będzie promowała bieliznę CORIN z nowej kolekcji jesień / zima 2007. Niesamowity urok, kobiecość i zmysłowość Omeny idealnie pasują do marki CORIN.

O Firmie.

Firma Corin to producent ekskluzywnej bielizny damskiej. Gdy 10 lat temu właściciele tworzyli markę nie spodziewali się , że ich produkty będą nosić z uznaniem kobiety na całym świecie. Bieliznę Corin można znaleźć w najbardziej ekskluzywnych sklepach branżowych między innymi we : Francji

Niemczech, Belgii, Holandii, Islandii, Izraelu, Finlandii, Portugalii, Hiszpanii, Czechach, Szwajcarii, Irlandii, Tajwanu, Łotwie, Litwie, Grecji, Rosji, Ukrainie. W ciągu następnych miesięcy firma zamierza rozciągnąć swoją działalność o rynki Wielkiej Brytanii, Bliskiego Wschodu i Azji.

O produktach.

O najwyższej jakości produktów świadczą głównie materiały, z których powstają oraz sam sposób produkcji. Corin zaopatruje się u najlepszych dostawców koronek, dzianin czy haftu w Europie (tj. Noyon, Dogi, Forster Rohner, Leveaux itd.), których produkty używane są m. in. przez Lise Charmel, Simone Perel, Lejaby, La Perla, czy Nina Ricci itp.

Zaś sposób projektowania wyrobu silnie osadzony jest w tradycji francuskiej. Stworzony został specjalny dział - Dział Kreacji, w którym "rodzi się' ta niepowtarzalna bielizna. Perfekcyjne wykonanie bielizny gwarantują specjalistyczne programy komputerowe CAD/CAM. Linia technologiczna została zmodernizowana i uruchomiona pod nadzorem francuskich technologów.

Nad estetyką i niepowtarzalnością każdej kolekcji czuwa projektantka Barbara Hanczka - Dyrektor


O nowej kolekcji

Zostań królową dżungli

Corin wita jesień w afrykańskim nastroju. To nic, że niebawem zrobi się chłodniej! Sawanna, dzikie lwy i pantery zainspirowały projektantów Corin, którzy ciepłe brązy, zmysłowe piaski i drapieżne cętki uznali za najmodniejsze wzory w bieliźnie właśnie tej jesieni.

Afrykańskie klimaty dostrzec można w kolekcji Tosca - ciepły i głęboki brąz miękkiej microfibry, która w połączeniu z dodatkami imitującymi futro pantery wygląda drapieżnie i kusząco. Linia składa się z biustonosza push up z profilowaną miseczką i odpinanymi ramiączkami oraz majteczek pełnych i stringów, w obu przypadkach wykończonych "panterkowym" marszczonym flockiem, pełniącym rolę gumki.Adresy sklepów znajdują się na stronie www.corin.pl