Trendu wersja mobilnaTrendu >> Trendy

Platinium: Michelle Weeks i Franco Feruzzi, konkurs

Data: 24.09.2007 r.

MICHELLE WEEKS 28 września 2007, Klub Platinium Warszawa. Zaproszenia do wygrania.

 

Konkurs: do wygrania zaproszenia na imprezę i pokaz kolekcji fall/winter 2007 by Franco Feruzzi. Pytanie: obok jakiego biurowca znajduje się klub Platinium? Odpowiedzi wysyłajcie na adres: trendz@trendu.pl - w treści maila podajcie odpowiedź, imię oraz nazwisko.

MICHELLE WEEKS to jedna z najbardziej utalentowanych czarnoskórych wokalistek soulowo-housowych. Pochodzi z Brooklynu w Nowym Yorku. Już w wieku czterech lat śpiewała w legendarnym Nowojorskim chórze dziecięcym. W swojej bogatej karierze artystycznej wielokrotnie występowała w musicalach, wśród których były takie tytuły jak "The Me Nobody Knows", "Godspell" czy "The Tap Dance Kid” , którym zadebiutowała na Broadway’u. Wystąpiła w wielu produkcjach filmowych - m.in. w “Little Shop of Horrors” czy “Sugar Hill”. Michelle Weeks wzięła udział w niezliczonej liczbie reklam, sound track’ów oraz nagrań. Występowała w chórkach oraz jako głos pierwszy.

Jej imponująca lista produkcji zawiera takie klasyki jak “Glory To God” , “The Moment Of My Life” , “Don’t Give Up” , “Be Thankfull” oraz “The Light". Michelle Weeks dotychczas współpracowała z takimi producentami jak Jamie Lewis, Bobby D’Ambrosio, ATFC, Stefano Gamma… Jej twórczość doceniły największe wytwórnie zarówno w Europie jak i USA. Pracowała z Defected, Ministry of Sound, Purple Music, Sryctly Rhythm. Występuje w najlepszych klubach i teatrach na świecie. Jej życiowym celem jest uszczęśliwianie i pomaganie ludziom poprzez jej szczególny dar muzyczny. Wierzy, że inspiracja z jej muzyki jest w stanie uszczęśliwiać ludzi i leczyć złamane dusze. Dziękuje Bogu za to, że dar jaki otrzymała pozwala jej spotykać ludzi na całym świecie.

Kalendarz imprezy:

28.IX (piątek): RICH & FAMOUS
Tenessee (Utopia Resident), RICARDO (PLATINIUM RESIDENT),
MICHELLE WEEKS (New York – Vocal)

29.IX (sobota): CLASSIC HOUSE:
Mira El Toro (Lowbudget), WOOKIE (Pussy Dog), GAŃKO (saxofon)
SALA KLUBOWA: EARTH

Start: 21.00 - selekcja