Trendu wersja mobilnaTrendu >> Design

Styl w biznesie

Data: 23.09.2007 r.

Styl w biznesie

LG Electronics, po sukcesie pierwszego telefonu LG Chocolate, wprowadza na koreański rynek kolejny telefon z ekskluzywnej serii Black Label. Jest nim telefon o nazwie „LG Shine”.

LG Shine to super cienki, multimedialny telefon ukryty w eleganckiej obudowie ze stali nierdzewnej. „LG Shine został zaprojektowany jako drugi telefon z serii Black Label. Powstał on z myślą o użytkownikach ceniących sobie nowoczesne rozwiązania techniczne w połączeniu z interesującym designem” - opisuje nowość Krzysztof Zych, Marketing Manager z firmy LG Electronics.

Telefon LG Shine wyposażono w specjalne lustro, które po włączeniu telefonu zmienia się w wysokiej jakości wyświetlacz. Obsługę i nawigację ułatwia umieszczony z przodu aparatu wygody przycisk do przewijania menu.

O wyborze modelu telefonu często decydują dodatkowe funkcje urządzenia. LG Shine posiada nowoczesny aparat fotograficzny o wysokiej rozdzielczości 2 megapikseli oraz odtwarzacz mp3.

LG Shine to rozwiązanie dla miłośników muzyki, zwolenników aparatów fotograficznych w telefonach oraz osób zainteresowanych nowoczesnym wzornictwem - to wymarzony model dla ścigających nowinki technologiczne „gadżeciarzy”.

Poprzednik modelu LG Shine - telefon Chocolate - został doceniony przez ponad cztery miliony osób. LG Electronics ma nadzieję, że konsumenci docenią również ten model telefonu.

Dalsze informacje dotyczące specyfikacji telefonu, daty wprowadzenia na rynek europejski oraz ceny będą dostępne w 2007 roku