Trendu wersja mobilnaTrendu >> Moto

Pojazdy Koncepcyjne. Suzuki Crosscage i Suzuki Biplane - prototypy z Tokio

Data: 04.11.2007 r.

Motocykle. Suzuki Crosscage i Suzuki Biplane - prototypy z Tokio

 

Japoński producent samochodów i kultowych motocykli Suzuki zaprezentował nowe modele koncepcyjne. Jeden z nich wyróżnia się napędem elektrycznym, a drugi designem zainspirowanym lotnictwem.

Suzuki Crosscage concept

Ten model jest napędzany poprzez ogniwa paliwowe chłodzone powietrzem. W środku znajduje się niezwykle innowacyjny akumulator. Cała konstrukcja pozostaje w zgodzie ze współczesnymi trendami proekologicznymi. Co ciekawe motocykl nie posiada układu wydechowego. Takie są najnowsze tendencje. Dla nas trendzIn. Za ekologiczny charakter i rewolucyjne rozwiązania.

 

 

 

 

 Suzuki Biplane concept

To motocykl, który już w założeniach konstruktorów i projektantów ma stać się obiektem kultu. Już samo obserwowanie designu pojazdu dostarcza nam emocji. To rewolucja podobna do tej, którą swojego czasu zaproponował Chris Bangle, tworząc nowe samochody marki BMW.
Opływowe linie motocyklu nawiązują do kształtów kojarzonych z lotnictwem. Motocykl daje poczucie totalnej wolności i nieskrępowanej niczym swobody, co podkreśla otwarta przestrzeń wokół siedzenia motocyklisty. Całość napędza 4 cylindrowy silnik benzynowy ułożony poziomo. TrendzIn za design.