Trendu wersja mobilnaTrendu >> Trendy

Kluby Warszawa. Utopia - Szczęście w butelce czyli klubowa insomnia.

Data: 02.11.2007 r.

Kultowe kluby i pożądane imprezy - Szczęście w butelce czyli klubowa insomnia.

 

Warszawa, jesień 2007 - W listopadzie w Warszawie królować będą klubowe rytmy w połączeniu z aluminiową butelką Coca-Cola. 17 listopada w klubie Utopia, dla swoich fanów zagra sam Joey Negro. Podbił on ostatnio kluby i stacje radiowe utworem „Make A Move On Me”. Jest też autorem wielu popularnych kompilacji, takich jak „Kings Of Disco”, „In The House”, czy „The Trip”. Tego dnia w Utopii połączone zostanie najbardziej imprezowe oblicze legendarnego house’owego producenta wraz z dżunglą pełną atrakcji.

Aluminiowa butelka Coca-Cola zaprojektowana przez Faithless, uzupełniona wybranym alkoholem, to najbardziej pożądany w tym sezonie drink.W ciemnościach, po oświetleniu butelki ultrafioletem, widoczne są wzory zupełnie różne od tych, które można zobaczyć
w świetle dziennym. Poza designem samej butelki Faithless stworzył także zainspirowaną nią piosenkę „I won’t stop”. Utworowi towarzyszy teledysk autorstwa francuskiej grupy artystów i designerów pod wodzą Sophie Gateau, pracującej wcześniej jako grafik przy filmach takich jak Matrix, Aleksander Wielki czy 2046. Bohaterem teledysku i wszystkich wizualizacji jest Mr Neant (Pan Nieistniejący) – bajkowa postać, która zamienia w dobro wszystko, co spotka na swojej drodze. To właśnie on będzie głównym bohaterem imprezy w Utopii.
Alu-butelka zadebiutowała na festiwalu w Cannes, w Polsce pojawiła się po raz pierwszy na backstage’u koncertu Georga Michaela. Oficjalna premiera miała miejsce podczas krakowskiego Coke Live Music Festiwal – w specjalnym afterparty z Alu w roli głównej udział wzięli nie tylko Rihanna i Akon ale także Małgosia Socha, Tamara Arciuch, Joanna Jabłczyński oraz bracia Mroczek i kilkuset innych gości.
Aluminiowa butelka, jej design, inspirowana nią muzyka i teledysk podkreślają, że to, jak odbieramy świat, zależy przede wszystkim od nas samych. Coca-Cola po raz kolejny udowadnia, że nawet nasze codzienne życie może być pełne kolorów i radości.

Wstęp na imprezy jest bezpłatny (selekcja). Start o godzinie 22.