Trendu wersja mobilnaTrendu >> Trendy

Rosja. Targi dla milionerów.

Data: 24.11.2007 r.

Życie milionerów i miliarderów. Wczoraj rozpoczęły się w Rosji targi dla najbogatszych. Od wielu lat stolica Rosji uważana jest za prawdziwą mekkę dla tych którzy łakną totalnego przepychu.

 

Wczoraj rozpoczęły się w Rosji targi dla najbogatszych. Od wielu lat stolica Rosji uważana jest za prawdziwą mekkę dla tych którzy łakną totalnego przepychu. Najwięcej najdroższych samochodów, biżuterii czy ubrań topowych projektantów na metr kwadratowy znajduje się w stolicy tak biednego nadal kraju.


Masz w planach zakup inkrustowanego diamentami Mercedesa ? A może wolisz 154-calowy wodoodporny telewizor na 800 tysięcy dolarów ? Jeżeli tak to leć pierwszym możliwym samolotem do Moskwy i ciesz się swoim bogactwem.

 

 


Co ciekawego możemy jeszcze zakupić na targach ? Wódkę za 500 dolarów, czaszkę mamuta za 1,5 miliona i cały pakiet produktów oferowanych przez segment produktów Premiu,. Bentley, Bulgari, Cartier, Porsche, Rolex czy Mont Blanc. W Rosji aktualnie mieszka około 33 miliarderów i około 90 tysięcy Milionerów.

 

 


Co ciekawe Warszawa ostatnio przeżywa również dynamiczny wzrost segmentu Premium. Już za 2 tygodnie otwarcie salonu Ferrari, a w przyszłym roku pierwszy w Polsce salon Bentley. Zaczyna być ciekawie...