Trendu wersja mobilnaTrendu >> Moda

Trendy GaPa Fashion jesień / zima 2007/08

Data: 28.08.2007 r.

Kolekcja GaPa Fashion na sezon jesień/zima jest bardzo kobieca, elegancka, stonowana kolorystycznie i prosta w formie.

Kolekcja GaPa Fashion na sezon jesień/zima jest bardzo kobieca, elegancka, stonowana kolorystycznie i prosta w formie. Ten sezon powitamy jako minimalistki. Żegnamy bogactwo tkanin, falbanki, sytość kreacji. Jesień przyniesie nowe kroje płaszczy, kurtek, sukienek oraz bluzek. Nie oznacza to, że nie będziemy „sexy” .


Kolory przewodnie w kolekcji to ciepły, świetlisty brąz, melanżowa szarość oraz nieprzemijająca czerń. Kolory te będziemy rozświetlać- łączyć ze starym złotem, fioletem oraz czerwienią, która powoli w zestawach wieczorowych będzie przechodzić w nasycony róż.


Tematem przewodnim jest sukienka, która króluje już od zeszłego sezonu. Tym razem „ nie blisko ciała”, nie musi odsłaniać wszystkiego. Sukienki przybierają linię trapezu, rękawy są lekkie, ale bufiaste, w niektórych modelach doszyte z innej tkaniny. Z jedwabiu nosimy je na wieczór, z tweedu oraz satyny również na co dzień i do biura. Na wieczór i przyjęcia do sukienek proponujemy paski zdobione złotą aplikacją, a do biura wąskie i gładkie z małą okrągłą klamerką.


Jesień powitamy również w nowych formach. Jedną z najważniejszych jest tunika– odklejona od ciała, kończąca się w połowie uda, w duże geometryczne wzory. Z jedwabiu i satyny.Do niej proponujemy wąskie spodnie tzw. „cygaretki” w czarnym kolorze.


Drugą nową formą jest żakiet z krótkim rękawem – z wełenki z lycrą w pepitkę biało/czarną oraz gładki - pod który zakładamy bluzkę z dzianiny z bufiastym rękawem.Wyciszona elegancja powraca w bardzo szlachetnych tkaninach takich jak: moherowa wełna, jedwab naturalny, bawełna z domieszką wiskozy, satyna.


Reasumując sezon jesień/zima to czas dużych zmian w myśleniu o własnym wyglądzie. Kolekcja GaPa jest oparta na wyobrażeniach kobiet żyjących współcześnie. Panie wybierając nasze propozycje będą miały pewność, że są ubrane nowocześnie. Firma GaPa Fashion zaprasza na zakupy do swoich salonów firmowych. Wkrótce otwarcie nowych salonów firmowych we Wrocławiu oraz w Gliwicach.