Trendu wersja mobilnaTrendu >> Moda

TRENDY GaPa Fashion JESIEŃ/ZIMA 2007/08

Data: 23.11.2007 r.

TRENDY, MODA i STYL.  GaPa Fashion JESIEŃ/ZIMA 2007/08

 

Kolekcja GaPa Fashion na sezon jesień/zima jest bardzo kobieca, elegancka, stonowana kolorystycznie i prosta w formie.
Ten sezon powitamy jako minimalistki. Żegnamy bogactwo tkanin, falbanki, sytość kreacji.

Jesień przyniesie nowe kroje płaszczy, kurtek, sukienek oraz bluzek. Nie oznacza to, że nie będziemy „sexy” . Kolory przewodnie w kolekcji to ciepły, świetlisty brąz, melanżowa szarość oraz nieprzemijająca czerń. Kolory te będziemy rozświetlać- łączyć ze starym złotem, fioletem oraz czerwienią, która powoli w zestawach wieczorowych będzie przechodzić w nasycony róż.

 

 

Tematem przewodnim jest sukienka, która króluje już od zeszłego sezonu. Tym razem „ nie blisko ciała”, nie musi odsłaniać wszystkiego.

Sukienki przybierają linię trapezu, rękawy są lekkie, ale bufiaste, w niektórych modelach doszyte z innej tkaniny. Z jedwabiu nosimy je na wieczór, z tweedu oraz satyny również na co dzień i do biura. Na wieczór i przyjęcia do sukienek proponujemy paski zdobione złotą aplikacją, a do biura wąskie i gładkie z małą okrągłą klamerką.

 

 

Jesień powitamy również w nowych formach. Jedną z najważniejszych jest tunika– odklejona od ciała, kończąca się w połowie uda, w duże geometryczne wzory. Z jedwabiu i satyny. Do niej proponujemy wąskie spodnie tzw. „cygaretki” w czarnym kolorze.
Drugą nową formą jest żakiet z krótkim rękawem – z wełenki z lycrą w pepitkę biało/czarną oraz gładki - pod który zakładamy bluzkę z dzianiny z bufiastym rękawem. Wyciszona elegancja powraca w bardzo szlachetnych tkaninach takich jak: moherowa wełna, jedwab naturalny, bawełna z domieszką wiskozy, satyna.

 

 

Reasumując sezon jesień/zima to czas dużych zmian w myśleniu o własnym wyglądzie. Kolekcja GaPa jest oparta na wyobrażeniach kobiet żyjących współcześnie. Panie wybierając nasze propozycje będą miały pewność, że są ubrane nowocześnie.

 

Wkrótce otwarcie nowych salonów firmowych we Wrocławiu oraz w Gliwicach