Trendu wersja mobilnaTrendu >> Trendy

Trendy kampanie: Piękno nie ma lat

Data: 24.06.2016 r.

60-letnia modelka Gillean McLeod gwiazdą kampanii strojów kąpielowych H&M

Gillean McLeod to gwiazda nowej kampanii reklamowej H&M, promującej stroje kąpielowe. Niesamowita historia 60-letniej modelki może stanowić inspirację dla wielu dziewczyn, które marzą o karierze w modelingu. Na nic w życiu nie jest za późno. Gillean pracowała przez wiele lat jako stylistka w Nowym Jorku. Modelką została dopiero w wieku 53 lat. Teraz przyszedł czas na udział w wielkich kampaniach. Piękna kobieta udowadnia, że piękno nie ma lat.

„Modeling zmienił wiele w moim życiu. Stałam się po prostu bardziej pewna siebie”, powiedziała Gillean. „Jestem dumna z tego, że nigdy nie robiłam botoksu ani jakichkolwiek operacji plastycznych. To wydaje się straszne. Jestem zadowolona z tego, jak wyglądam. I jestem w tym miejscu, rozumiesz? Robię sesję w kostiumie kąpielowym”.

Na Instagramie McLeod napisała, że wierzy w to, iż teraz „sześćdziesiątka” to nowa „dwudziestka”. Zapytana, który czas w jej życiu był najlepszy, odpowiedziała: „Poprzednie dziesięciolecia minęły w przeciągu nanosekundy. Było w moim życiu kilka groźnych momentów, ale pozostały w przeszłości, a ja żyję tu i teraz, mam 60 lat”. Dodała: „Otaczam się tylko ludźmi, którzy mnie inspirują oraz wnoszą radość i światło do mojego życia. Kolejny niesamowity moment czeka na nas zawsze za rogiem”.