Trendu wersja mobilnaTrendu >> Moda

Wielkie polowanie na modę!

Data: 02.10.2007 r.

Sezonowa Przedsprzedaż Kolekcji Projektantów Mody albo międzynarodowa nazwa, która elektryzuje wszystkie kobiety na świecie czyli Designer Sample Sales.

Sezonowa Przedsprzedaż Kolekcji Projektantów Mody albo międzynarodowa nazwa, która elektryzuje wszystkie kobiety na świecie czyli Designer Sample Sales. Bilioneurobab to okazja do wyjątkowych zakupów, o których marzy każda nowoczesna i modna kobieta.
Jeżeli kochasz modę, jesteś innowatorką, która nie podąża za trendami tylko je wyznacza. Jeżeli kiedykolwiek marzyłaś o możliwości "zapolowania" na kolekcje przed sezonem i to po bajecznych cenach: nawet 50 - 70% niższych niż przyszłe ceny detaliczne, to bilioneurobab jest imprezą na pewno dla Ciebie.

Nasza Impreza w Warszawie jest zorganizowana dokładnie tak jak Designer Sample Sales w Nowym Yorku, Los Angeles czy San Francisco. Opieramy się również na wzorcach takich stolic mody jak: Londyn, Paryż, Tokyo, Milan.

BEB to impreza, na której ponad 50 projektantów mody i producentów akcesoriów i biżuterii wystawia najnowsze wzory sezonu na wyjątkowej przedsprzedaży mody.