Trendu wersja mobilnaTrendu >>

YES sponsorem MISS POLONIA 2007

Data: 01.09.2007 r.

Sklepy Jubilerskie YES po raz drugi zostały Oficjalnym Sponsorem Konkursu MISS POLONIA.

Sklepy Jubilerskie YES po raz drugi zostały Oficjalnym Sponsorem Konkursu MISS POLONIA. Uroczysta Gala finałowa konkursu odbędzie się 15 września br. roku w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, i będzie w całości transmitowana przez Program 2 Telewizji Polskiej.

Miss Polonię 2007 opromieni unikatowy, bogato zdobiony brylantami komplet biżuterii z Kolekcji YES Prestige, ufundowany przez Sklepy Jubilerskie YES. Laureatka konkursu MISS POLONIA 2007 otrzyma ufundowany przez Sklepy Jubilerskie YES brylantowy komplet z Kolekcji YES Prestiże. Na ten unikatowy komplet składa się kolia i bransoleta, którą zdobi łącznie 1 050 brylantów o łącznej masie 3,85 ct. Wartość tych klejnotów to 25 tysięcy złotych!


Każda z Każda z 22 finalistek konkursu MISS POLONIA 2007 otrzyma zawieszkę Złote Serce Miss YES, wysadzane brylantami. Wartość każdej z zawieszek wynosi 750 zł. Ta wyjątkowo „kobieca”, finezyjna ozdoba jubilerska w kształcie serca, będzie idealnie harmonizowała z urodą pięknych Polek i dla każdej z nich będzie piękną, i cenną pamiątką po tym niezwykłym w ich życiu wieczorze.